Ezoterické předměty

28.02.2014 10:51

Sepsala jsem několik věcí, které jsou v esoterice používány, abyste měli představu, co všechno lze využívat.

 

Mandaly

Mandaly jsou léčivé obrázky a jejich název znamená kruh. Dodávají energii, rovnováhu, harmonizují a uzdravují pouhým pohledem na ně. Čistí prostory od škodlivých vibrací a vlivů, harmonizují čakry.

 

Kyvadlo

Kyvadlo je alternativní pomůckou, pomocí které se můžeme dozvědět hodně zajímavých informací o lidech, věcech či zvířatech. Může nám pomoct najít ztracené věci, pomoct při otázkách ano/ne. Možnosti jeho využití jsou velké. Osobně ho používám např. i na určtění geopatogenních zón. Vezmu si svůj plánek bytu a kyvadlo ukazuje, co potřebuji vědět. Odpovědi kyvadla jsou u každé osoby jiné - individuální. Proto je dobré se ze začátku ptát na banální otázky, na které víme odpovědi a vyzkoušet tak, jak naše kyvadlo reaguje. Tento způsob doporučuji dělat na začátku před každým věštěním.

 

Orgonit

Orgonit je většinou odlitek z křišťálové pryskyřice, který má uvnitř křišťál nebo jiné minerály.
Harmonizuje, nabíjí energií a vitalizuje životní prostředí. Pokládáme ho do míst nebo do prostoru, který je disharmonický. Může také pomoct při nežádoucích vlivech wi-fi, radarů, napětí, geopatogenních zónách nebo jakkoli jinak porušených místech. Zmírňují stres, napětí a emoce. Zlepšují spánek a uzdravují jak lidi, tak zvířata a rostliny. Je vhodné položit si je k počítači, posteli, do kapsy, do kanceláře, na zahradu apod.

 

Čínské mince

Tyto mince přináší štěstí ve všem konání, v bohatství a hojnosti. Je vhodné si ji dát do peněženky, já sama tam mám tři :)

Tedy už ne - dvě jsem rozdala a další koupila ještě svému muži. Ale jednu stále nosím u sebe.