Jak překvapit ženy i muže na sv. Valentýna

11.02.2015 21:38

 

    Trápíte se, protože nevíte, jak svou polovičku překvapit? 

    Nejraději byste Valentýna vůbec neslavili, ale když už musíte, tak byste si ho chtěli alespoň užít? Pojďte se se mnou podívat na netradičně strávený Valentýn. Nezůstanu pouze u obecných tipů, ale rozdělím je tak, abyste se mohli inspirovat, ať už jste žena nebo muž.

 

 

Jak překvapit ženy? 

Je to jednoduché! Pokud jste jako většina mužů nikdy sv. Valentýna nechtěl slavit, pak jednoduše postačí, když letos začnete. Ženy nepotřebují nic speciálního a za maličkosti Vám budou vděčné. Určitě ale můžete vymyslet i něco složitějšího. Pojďme se podívat na tipy pro ženy:

Klasika

Ženy budou šťastné i za maličkost. Postačí, když přinesete květinu. Budou šťastné za valentýnku, čokoládu nebo jiné dobrůtky. Samozřejmě je potěší i klasická společná večeře v restauraci. Můžete také jednou za rok přežít romantický film při svíčkách. Romantické a klasické dárky jsou vždy vítány!

Neobyčejný den

Zkuste svou partnerku vzít do bazénu s vířivkou. Nebo si zajeďte na nečekaný výlet. Pokud víte, že Vaše žena chce už dlouho na nějakou akci, na kterou se netěšíte, zkuste jí dát dva lístky nebo tam s ní v den sv. Valentýna prostě zajděte. Nebojte se, že budete trpět – žena Vám to mnohonásobně oplatí! Bude také krásným překvapením, když tajně na ten den domluvíte hlídání dětí.

 

Jak překvapit také muže? 

Zkuste mužům ukázat, že na Valentýna se mohou těšit i oni! Zatímco ženy mají rády klasické romantické dárky, muži Valentýnu většinou nepropadli. A pokud ano, pak si jej neužívají tak, jako ženy. Zkuste letos pozměnit tento den, zapomeňte na svou nechuť a jděte do toho. Vždyť podporovat lásku a svůj vztah je krásné a stojí to za to!

Společný dárek

Objednejte pro Vás společný dárek – například nechte vyvolat fotky z Vašeho posledního výletu nebo z Vašich společných aktivit. Řekněte partnerovi, aby jen zaplatil půlku dárku (vyvolání fotografií), a dál už si nemusí lámat hlavu nad tím, co Vám koupit. Večer na sv. Valentýna si pak otevřete láhev vína a prohlížejte si spolu fotky. Vzpomenete si tak na krásné chvíle spolu nebo se zasmějete zážitkům. Navíc partner bude nesmírně šťastný, že nemusí na Valentýna vůbec nic vymýšlet.

To, co má rád

Můžete svému partnerovi také vytvořit večer jeho snů! Miluje fotbal? Pak mu ho pusťte, kupte mu nějaké speciální pivo, udělejte chlebíčky nebo večeři. Můžete mu taky koupit dres jeho oblíbeného klubu anebo mu koupit lístky na zápas. Nemusí jít nutně jen o fotbal. Inspirujte se tím, co baví Vašeho muže!

Čím nikdy nezklamete

Muži nepohrdnou masáží jakékoliv části těla. Stejně tak je potěší pohled na nové spodní prádlo. Ale pokud chcete vsadit na jistotu, žádný muž neodolá skvělé večeři a oblíbenému pití.

Ať už se letos rozhodnete pro cokoliv, nezapomeňte si tento svátek užít hlavně v klidu. Nemusíte dokazovat své/mu milé/mu lásku velkými dárky, ale jistě každého potěší něco, co nečekal. Nezapomeňte taky na to, že pokud budete chtít jet někam pryč, měli byste to doma nejdříve nenápadně naznačit, aby Vaše polovička neměla připravený jiný program a nebyla pak zklamaná. J 

Krásný svátek všem zamilovaným! ;) 
Aneta