Nov v Býku

11.05.2015 12:55

V pátek 6.5. proběhne nov ve znamení Býka.

Je vhodné přát si a udělat si rituál na stabilitu ve všech možných okruzích.

Např.: Pokud máte něco, čeho jste dosáhli a chcete, aby to stabilně pokračovalo, pokud si chcete přivolat novou stabilní práci, stabilní vztah (s kýmkoliv), stabilní zakázky, stabilní úspory, stabilní léčbu, stabilní zdraví... je toho mnoho, co si můžeme přát.

V tento den se vyhýbejte alkoholu a jiným drogám, abyste začali stabilně žít zdravěji.

Tento rok bude novoluní probíhat v pondělí. Proto je dobré si vymyslet přání, které bude překonávat nějaké zkoušky nebo problémy. Pokud máte nějaký sen, který byste si chtěli splnit, ale máte pocit, že to kvůli něčemu nejde, pak je to právě ono, co byste měli překonat. Zkuste zjistit, ve kterých věcech vidíte problém nebo kde cítíte nějaké překážky (pozn.: samozřejmě to není podmínka, můžete si přát, co je blízké právě Vám).

 

Svíce a svíčky

Pořiďte si pro tento den oranžovo-červenou svíci, případně oranžovou a červenou (nebo jen oranžovou - jak chcete).Vyryjte do ní své přání, které si detailně vymyslete a klidně někam napište. Jakmile si své přání do svíčky vyryjete, dejte ji do severní části bytu nebo domu a nechte ji úplně shořet. Pokud ji nemůžete nechtat bez dozoru nebo dohořet, pak ji zapalujte každý den, dokud neshoří. Nejlépe však do dalšího úplňku.

 

Zdraví

Pokud máte něco s krkem nebo jakoukoliv částí ústní dutiny, pak je velmi dobré ji začít léčit.

Také je vhodná doba pro ostříhání nehtů na rukou.

V tento den bude vhodné pustit se do práce na svém slovním projevu. Stále hřešíte slovem? Pak na tom začněte pracovat. Čím dříve, tím lépe! Pomůžete tak nejen sobě (protože přestanete mluvit nevlídně o sobě i o své budoucnosti), ale také celému Vašemu okolí. Začněme konečně mluvit zodpovědně! Vždyť kdyby každý hovořil jen pravdu a krásné věci, hned by se tu dýchalo o dost líp!

Nezapomeňte také využít všech příležitostí, které se Vám naskytnou. Nemusíte se bát a jděte do toho. Pokud je to dobrá věc, dobré se Vám vrátí.

No a co dál? Nevíte si i tak rady? Zkuste si přečíst některý z mých článků nebo se jednoduše zeptejte přímo mě na výklad karet

Ať se Vám daří! 

Aneta