Nov v Kozorohu

19.12.2014 17:35

22.12.2014 proběhne Nov ve znamení Kozoroha. Kozoroh spadá do zemských znamení, to znamená, že jeho živlem je země. A tak tento rituál bude na stabilitu nebo stabilní věci. Na začátek nových stabilit. Na tento rituál se letos zase velmi těším!

 

Nejprve ale bude dobré, když se na to pořádně nachystáme a předem se očistíme. Co budeme potřebovat?

Indigově modrou svíci, svíčky čajové nebo libovolné (libovolný i počet), zelený sešit a podle gusta sůl do koupele nebo olejíček, krém a tak podobně.

 

Než začnete něco dělat, dejte si vanu - očišťující pro svou dušičku. Napusťte si vanu tak, aby voda měla příjemnou teplotu. Zapalte si v koupelně svíčky, zavřete se a udělejte pro svou duši úplnou lázeň. Nebojte se tmy. Jedině ve tmě vidíme to, co je jinak očím neviditelné. Pokud se budete bát, pohlaďte se a řekněte si, že jste v bezpečí. Dívejte se na svíčky a poděkujte si za krásný rok. Je to Vaše zásluha, že se máte takto krásně. Buďte si vděčni. Mějte se rádi.
Pokud budete chtít, můžete si do koupele dát také nějaké oblíbené olejíčky nebo sůl. Umyjte se celí, hlavu také, abyste do Nového roku šli čistí a mohli popsat novou stranu svého života tak, jak doopravdy chcete. Starosti, smutek a negativní věci zanechte ve vodě a tu nechte odtéct.

Cítíte tu krásu? Já už se těším.

Po vaně se namažte svými nejoblíbenějšími krémy, starejte se o sebe, milujte se.

 

V severní části domu pak zapalte indigově modrou svíci. Napište si jeden cíl (klidně barvitý, ale pouze jeden), kterého byste v roce 2015 chtěli dosáhnout. Pokud nevíte, jaký by měl být, začněte nad tím přemýšlet už teď. Všechno prociťujte a tak zjistíte, co se Vaší dušičce líbí a co by opravdu z celého srdce chtěla dělat.

 

Až na svůj cíl přijdete, napište si ho do sešitku nejlépe zelené barvy. Do indigové svíce vyryjte svůj záměr. Rituál by byl vhodný pro povýšení v práci či zaměstnání, pro nalezení řádu v neklidném období. Také je vhodný pro sebekázeň a sebeovládání. Když si například řeknete, že chcete něčeho dosáhnout, přejte si, abyste byli trpěliví a ukáznění. Nemyslete na jiné věci, pouze na svůj cíl. Vytrvejte a věřte, že to jde.

Můžete si také do svíce vyrýt přání, abyste měli stabilní blahobyt nebo stabilní finance. Do zeleného sešitku si pak zapisujte, co jste pro svůj cíl udělali a co se Vám povedlo. Případně do sešitku můžete během roku psát, jaké se Vám povedly "mezikroky" a nebo jaký "mezikrok" chcete učinit.

 

Pokud si něco takového přejete, buďte vytrvalí a představujte si, že už to máte. Děkujte za to.

 

Děkujte také za celý rok 2014, který Vás jistě něco nového naučil a přinesl Vám i dobré a pozitivní chvilky. Poděkujte za všechno, co máte. Za sebe, za svou krásnou povahu, za bližní, za všechno, co Vás napadne.

 

Tento den stane se naším takovým esoterickým díkuvzdáním. :)

 

 

Přeji Vám MOC MOC MOC lásky, štěstí a nových krásných prožitků v roce 2015.

Milujte se a přejte lásku sobě i ostatním.

 

 

Aneta