Nov v Raku

15.06.2016 16:36

 

4.7. v jednu hodinu odpoledne proběhne Nov v Raku.

Ještě nevíme, jakým počasím nás příroda obdaruje, a tak raději napíšu obě možnosti - co dělat venku a co doma.

Den bude vhodný pro rituálky okolo rodiny, domova, dětí a klidu. Bude to krása!

V pondělí si oblečte barvu černou - stačí nějaké doplňky či talismánek, pokud ji nemáte v šatníku, dále světlejší modrou nebo bílou. Budete se v nich cítit bezpečně.

Také se ozvěte své rodině - klidně všem, napište jim maily, SMS nebo jim zatelefonujte. Budou rádi.

 

Pozitivní mysl

 

Od rána všechny černé myšlenky nahrazujte pozitivními. Černé myšlenky neignorujte a neodsouvejte, ale jakmile se objeví, řekněte si, že vedle té černé je také příjemná myšlenka a tu si volíte. Když budete černou myšlenku zasouvat pryč, bude se jí to líbit a bude se vracet, ale jakmile zjistí, že o ní víte, přijmuli jste ji, ale líbí se Vám její opak, bude bezradná!

Když takto budete celý den uvažovat, budete mít skvělý den! Jeden z nejkrásnějších. Pokud Vám toto myšlení zůstane na delší dobu, do týdne zjistíte, jak se Vám změnil život. I okolí si všimne, uvidíte.

 

Co nakoupit

 

Nakupte si domů na tento den dvě až tři svíčky. Vymyslete si do toho dne přání, které si budete přát (raději jen jedno).

Bude vhodný den pro přání a zaříkání tohoto druhu:

Ochrana domova

Ochrana přátel

Ochrana rodinného krbu a rodiny obecně

a také na ochranu těhotných ve Vašem okolí nebo Vás samotných.

 

Vymýšlejte podle svého gusta, ale chytře! Přání se plní!

 

Pokud už jste si nějaké přání vybrali, můžete si domů na páteční rituál pořídit následující věci:

 

Talisman pro ochranu domova, rodiny, blízkých

 

Vyhlédněte si v nějakém krámku černý kovový svícen a v pondělí 4.7. na něm zapalte první svíčky (nejlépe si ho v ten den i kupte). Svícen umístěte do části domu (nebo bytu), která je na sever. Uvidíte, jak z něj nebudete moct spustit oči!

Pokud si svícen nemůžete z nějakého důvodu pořídit, můžete si pořídit např. ozdobu z černého kovu, případně ozdobu z bílého kovu či ozdobu modrou (kovovou) a tu umístit do stejné části domu.

Tyto věcičky budou ochraňovat celý Váš dům nebo byt. Nezapomeňte z něj utírat prach! :)

 

Pokud chcete přivolat ochranu přátelům či rodině, kupte naopak svícen či ozdůbku jim a ten den jim ho přineste (sami víte, kam ho nejlíp umístit).

 

Svíce pro ochranu domova

 

Tento rituál můžete kombinovat i s talismanem pro ochranu domova:

Pro zpříjemnění domova, jeho harmonizaci, uklidnění od stresu či nervozity, můžete také použít dvě svíce: Černou a Bílou.

Vyryjte do nich své přání ohledně uklidnění v bytě a obě svíčky zapalte zároveň. Svíce nezhasínejte dřív, než samy dohoří.

Doporučuji je nechat svítit na pravé straně domu - v pohledu od vstupních dveří, ale není to podmínka, ne vždy jsou k tomu dobré okolnosti nebo proporce obydlí.

 

Rituál pro ty, kteří si přejí miminko

 

Spoustu lidí mi píše, že by si přáli miminko a nedaří se jim. Proto jsem myslela i na ně a zjistila, které svíčky by mohli zapálit oni:

Pořiďte si modrou a oranžovou svíčku. Modrá bude sloužit na uklidnění, na odbourání bloků a stresu, oranžová zase na uzdravení v oblasti gynekologie a přivedení přirozené touhy.

Do svíček vyryjte své přání (stačí jedno slovo). Modrou svíci zapalte v prostoru u vchodových dveří a oranžovou v pravém rohu (nejzažším) směrem od vstupních dveří. Večer navoďte romantickou atmosféru a věřte, že dříve či později se Vaše přání splní.

 

Ochrana těhotných v rodině či okolí

 

Pokud máte v okolí někoho, kdo čeká miminko, kupte mu v pátek bílou ozdůbku na ochranu zdravého těhotenství i miminka. Nekupujte černé doplňky, ale bílé. Vhodná může být také bílá soška nebo svícen ve tvaru andílka, který bude symbolizovat miminko (nebo jeho strážného anděla). Tohoto andílka ať si umístí také do pravé části domu (z pohledu od vstupních dveří).

 

Venkovní rituál

 

Vyjděte si ke studánce, k prameni a tam si napusťte lahvičku s její vodou.

Vždycky, když Vás bude bolet v krku či na průduškách, vodičkou se zlehka polijte.

Může zahnat také bolesti v podbříšku. Vodu si dejte do tmavší lahvičky, aby jej nezničilo sluneční záření, nebo ji alespoň před paprsky schovejte.

 

V případě jakéhokoliv dotazu se na mě můžete obracet, ráda vysvětlím cokoliv, pokud jsem to nesrozumitelně napsala:

atena.gregorova@gmail.com