Nov v Rybách

05.02.2015 15:08

20.3.2015 nás na obloze navštíví temný nov. Přijde podruhé ve znamení ryb.

To znamená, že pokud jste si minule nestihli rituál udělat nebo jej chcete ještě posílit, pak máme všichni velkou příležitost! 

 

Než nov nastane, prosím, udělejte si konkrétní přestavu o tom, jak bude vypadat to, co si budete přát. Bude to den, kdy se budou plnit přání a vize. Bude to den pro podporu nových projektů, nových lásek a nových příležitostí.

 

Pokud chcete začít cvičení na pozitivní myšlení, pak bude také vhodný den.

Pozor však na pochyby. Všemu, co dnes pro své přání uděláte, musíte věřit.

 

V tento den bychom si měli uvědomit, že jsme součástí planety. Soucítit  s ostatními, soucítit s přírodou, podporovat světový mír i mír v našem okolí. Kdo bude potřebovat pomoct, měli bychom se do něj vcítit a pomoct mu.

 

Svíce a svíčky:

Svíčka je vhodná v rudé (karmínové) nebo tmavě růžové barvě. Do svíčky vyryjeme svůj záměr, své přání. Zapálíme ji v západní části domu nebo bytu a necháme ji dohořet úplně. Pokud nemáte čas nebo prostor, aby hořela dlouho, zapalujte ji každý den, dokud neshoří. Nejpozději však do následujícího úplňku. Svíčky mohou být klidně plouvoucí, když už bude podporován vodní živel.

 

Co si přát, aneb čemu  je přáno

* Přeměna osobnosti: Pokud toužíte po změně, je většinou vyžadována ve Vás. Dnešek bude velmi vhodný pro vnitřní změny a pro klidnější nitro a pro duchovní změny. Naslouchejte si, vytvořte si vizi, jací byste chtěli být nebo jak by měl vypadat Váš život. Napište si to do deníku, sepište co nejvíce konkrétních vizí a jak by to mělo ve výsledku vypadat. Poté si svou vizi předčítejte denně po co nejdelší dobu. Své přání si můžete vyrýt do svíčky - viz. výše.

 

* Nová činnost, nová práce: Bude také vhodný den pro nové příležitosti v práci. Naslouchejte si, vytvořte si vizi, jací byste chtěli být nebo jak by měl vypadat Váš život. Napište si to do deníku, sepište co nejvíce konkrétních vizí a jak by to mělo ve výsledku vypadat. Poté si svou vizi předčítejte denně po co nejdelší dobu. Své přání si můžete vyrýt do svíčky a vyrýt k němu také symbol hvězdičky.

 

* Harmonizace vztahu: Naslouchejte si, vytvořte si vizi, jací byste chtěli být, aby jste byli pro partnera hodnotní a jak byste se k sobě chovali. Napište si to do deníku, sepište co nejvíce konkrétních vizí a jak by to mělo ve výsledku vypadat. Poté si svou vizi předčítejte denně po co nejdelší dobu. Své přání si můžete vyrýt do svíčky a vyrýt k němu také symbol trojúhelníku (jedna strana směrem nahoru)

 

* Můžete si udělat také vize na nový domov, nakreslete si jeho plánek nebo si nakreslete, jak má vypadat zvenku. Napište si to do deníku, sepište co nejvíce konkrétních vizí a jak by to mělo ve výsledku vypadat. Poté si svou vizi předčítejte denně po co nejdelší dobu. Své přání si můžete vyrýt do svíčky.

 

* Vhodné jsou také vize na překonání jakýchkoliv překážek. Postup je stejný jako u rituálů výše.

 

Zdraví

Pro tento den bude vhodné pít hodně čisté vody, aby se tělo a ledviny pročistily. Vhodná bude masáž chodidel a pedikúra.

Měli bychom jít na výlet nebo alespoň na procházku na čerstvý vzduch.

Pokud budete chtít být opravdu zdraví, dnes si udělejte ovocný den. Jezte jen ovoce, nejlépe pouze jednoho druhu.

Na noc si vypijte meduňkový čaj, aby se Vám dobře a klidně spalo.

 

Ať se Vám tento den líbí jako mně, A.