Nov ve Štíru

02.11.2013 13:17

3.11. proběhne nov ve znamení Štíra.

Protože je neděle, bude vhodný den pro nakupování, a bude se dařit zejména v nakupování esoterických pomůcek či pomůcek, které Vám mohou pomoct ve Vaší činnosti nebo projektu.

 

Pro ty, kteří se nevyrovnali s odchodem blízkých

 

Zapalte si v západním koutě svíčky pro odchod jeho dušičky. Díveje se na ni s láskou a pokud mu chcete cokoliv říct, rozmlouvejte. Rozmlouvejte a mluvte, všechno mu řekněte - i nepříjemné věci. Pak poděkujte za vše, za co poděkovat chcete a rozlučte se v dobrém. Svíce nechte dohořet.

 

 

Pro ty, kteří pozapomněli na svou činnost, na svůj projekt

 

Zapalte si v západním koutě bytu či domu modrozelenou svíčku (nebo modrou či zelenou - klidně obě) a pokapte je vonným olejíčkem (nejlépe s vůní borovice). Dívejte se do plamínků a sepisujte věci, které Vás napadnou. Představujte si svůj projekt do detailu, vymýšlejte a přijďte na to, jak ho znovu obnovit. Je vhodný čas! Nikdy není pozdě začít. A to, co jsme již kdysi začali, se bude o to lépe obnovovat. Je čas znovu povstat a začít lépe. Každý krok je dobrý krok! Těšte se na úspěch, zeptejte se sami sebe, jak by Vám bylo, kdyby jste byli úspěšní a tento pocit si vyvolávejte kdykoliv, kdy si na něj jen vzpomenete. Svíce nechte dohořet.

 

 

Pro ty, které tíží nevyřešená věc

 

Zapalte si v západním koutě bytu či domu modrozelenou svíčku (nebo modrou či zelenou - klidně obě) a pokapte je vonným olejíčkem (nejlépe s vůní borovice). Představte si situaci, která Vás tíží a promlouvejte s ní. Řekněte jí všechno, co máte v sobě. Řekněte jí, že s láskou chcete všechno vyřešit. Prociťte, jak Vám láska pomáhá a jak pomáhá i té situaci, osobě či překážkám. Poproste "nebe" o vyřešení. Zeptejte se sami sebe, jaké by to bylo, kdyby jste byli konečně volní. A ten pocit v sobě vyživujte co nejdéle každý den. Poděkujte a nechte svíce dohořet, pokud nedohoří dříve, než si všechno vyříkáte.

 

Pro ty, kterým se nedaří zastavit negativní myšlení

 

Zapalte si v západním koutě bytu či domu modrozelenou svíčku (nebo modrou či zelenou - klidně obě) a pokapte je vonným olejíčkem (nejlépe s vůní borovice). Žádejte "nebe", aby Vám seslalo pozitivní myšlení, vezměte si tužku a na papír sepište všechno, za co jste vděční. Papír si vložte někam do tašky či kapsy, kde ho budete mít vždy při sobě. Pokaždé, když se budete zlobit nebo kabonit, vytáhněte papír, přečtěte si jej a napište na něj alespoň jednu novou věc, za kterou jste vděční. Vážíte si sami sebe? Pokud ne, je čas s tím něco udělat. Prolistujte stránky své duše, potřebuje to. Poděkujte "nebi" a nechce svíce dohořet.

 

 

Pro ty, kterým narušují pozitivní myšlení jiní lidé

 

Zapalte si v západním koutě bytu či domu modrozelenou svíčku (nebo modrou či zelenou - klidně obě) a pokapte je vonným olejíčkem (nejlépe s vůní borovice). Poproste "nebe" o sílu. Pokud si sami sebe vážíte a vše u sebe máte vyřešeno, pak si představte před sebou osobu, která Vám činí potíže. Řekněte jí, co Vás tíží a také ji přijměte jako součást sebe. Podívejte se na ni s láskou a řekněte jí, že pro ni chcete to nejlepší - tak jako pro sebe. Řekněte jí, že ji chcete mít rádi tak jako sebe. Řekněte jí, že s ní chcete být v míru a lásce. Tak jako sami se sebou. Poděkujte jí i sobě. Jste skvělí! Svíčku pak nechte dohořet.

 

Pro ty, kteří chtějí věštit nebo se věštěním více zabývat

Nakupte nové pomůcky, v západním koutě bytu či domu si věštěte. Věštěte sobě nebo i ostatním, pokud budou chtít. Nebojte se neúspěchu, posune Vás dál - o stupínek výš. Budete se zlepšovat.

 

Pro ty, kteří nemají naplánovaný žádný vlastní projekt

 

Vytvořte si nový cíl, zapalte si v západním koutě bytu či domu modrozelenou svíčku (nebo modrou či zelenou - klidně obě) a pokapte je vonným olejíčkem (nejlépe s vůní borovice). Meditujte a vymýšlejte, co by se Vám v životě líbilo dělat, zapisujte si nové myšlenky a přemýšlejte o realizaci svého snu. Představte si, jak by bylo krásné, kdyby se Váš sen stal skutečností a věřte, že to není nemožné. Je to více než možné.

 

 

Pro ty, kteří jsou nebo znají někoho, kdo je nemocný - den bude vhodný pro léčbu angíny, infekcí a vysokého krevního tlaku

 

Na angínu budou nejlépe pomáhat: česnek, zázvor a hloh

Na infekci pomohou: česnek, zázvor, citronový zábal, pomerančová kůra, olivy

Na vysoký krevní tlak: pampelišky, česnek, hloh

 

Pro prevenci můžeme všichni hromadně v neděli jíst česnek, přidávat ho do jídla a krásně vonět :)

Do jídla také přidávejte bazalku.

 

Na všechny tyto neduhy je také vhodné pořídit si v neděli stříbrný šperk. Pokud už nějaký máte, dejte ho na dvě hodiny do osolené vody a teprve pak začněte nosit. Pokud si chcete nějaký nechat vyrobit, je vhodný čas pro objednání výroby nebo nákup přes internet.

 

 

Přeji krásný nov a krásný dušičkový víkend. Udělejte něco pro sebe a těšte se z toho.