Nov ve Střelci

19.11.2014 19:21

22.11. proběhne nov ve znamení Střelce.

 

Tento nov bude o rozvoji talentu nebo projektu, který byste chtěli dále rozvíjet. Budou se ve vzduchu točit témata okolo víry, dobročinnosti, otpimismu, pochopení nebo soucitu s ostatními. 

 

V jižní části bytu či domu si zapalte modrou svíci a do ní vyryjte své přání, projekt nebo to, co napíšu jako radu, aby se Vám podařilo. Nechte svíci dohořet. Pokud ji nemůžete nechat hořet dlouho, zapalujte ji od úterý každý den, dokud nedohoří.

 

Pokud si budete chtít koupit nějaký kámen, kupte si ametyst. Pomáhá v léčbě alkoholismu, k ochraně, přitahuje lásku a harmonii, léčí, chrání od krádeží a přináší štěstí. Nezapomeňte si jej dát do slané vody min. na dvě hodiny, aby se očistil od jiných energií a měl jen tu Vaši.

 

 

Rada pro Kozorohy - od novu k úplňku

 

Kozorohové si v sobě drží nějaké své tajemství nebo je něco tíží a měli by to někomu říct. Je však pravděpodobné, že by mohli ztratit na své "velikosti", a tak se jim to nebude chtít říkat. Pokud jde o nějaký druh provinění, nestačí o tom jen mluvit, ale také vnitřně uznat, že to Vaše vina je.

A tak rada pro kozorohy zní - přiznejte se ke všem vinám a hříchům, projděte si je. Řekněte to, přiznejte se. Prý hřešíme, abychom se pak museli přiznat. To zmenšuje naše Ego. Pokud to ale nezvládnete, běžte alespoň ke zpovědi, abyste se Vaší tíhy zbavili.

Hezké a klidné svátky!

 

 

Rada pro Berany - od novu k úplňku

 

Berani budou řešit názory jiných lidí nebo je bude nějaké téma zneklidňovat. Budou se pravděpodobně rozčilovat, budou se bouřit, budou bojovat proti. A to ne.. Tento měsíc si dejte za úkol snížit svou zanícenost pro věc. Nebuďte náladoví, zlí ani agresivní. Nevyplatilo by se Vám to. Pokud budete bojovat proti něčemu nebo proti někomu, bude to bezvýznamné. Zbytečně ztratíte energii.

Teprve, až budete bojovat za nebo pro něco, co cítíte, že je správné, teprve potom zjistíte, že tak to má být. Teprve potom bude proč bojovat. Berani jsou tvrdohlaví, ale tento měsíc by se měli naučit bojovat především sami se sebou :)

Krásné svátky.

 

Rada pro Býky - od novu k úplňku

 

Býci dychtí po duchovním poznání. Chtějí ho mít tak moc, že s ním chtějí i obchodovat. Buď si ho chtějí od někoho kupovat nebo ho chtějí nějakým způsobem prodat. Touží však prodat něco, co stále není jejich. Dokud budou s touto myšlenkou (činností) stále jen obchodovat, zůstane jejich duchovní poznání napořád pouze jako zboží. Abyste s něčím takovým mohli začít, musíte se podívat do své duše a najít své vlastní poznání, svou vlastní tvorbu. Něco, co se nedá koupit ani prodat. Je možné, že budete muset složit nějakou materiální oběť. Teprve potom se z Vašeho duchovna stane "poklad". Poklad, který pro Vás bude mít nevyčíslitelnou hodnotu.

 

 

Rada pro Blížence - od novu k úplňku

 

Blíženci by si měli vyřešit, jesli už jsou na něco připraveni nebo nejsou. Jedna jejich "půlka" jim našeptává, že by měli radit nebo učit něco ostatní (že už jsou připraveni),  druhá strana zase, že ještě nejsou tam, kde by chtěli/měli být. Nad těmito 2 věcmi se pozastavte a srovnejte si je. Jakmile to uděláte, zjistíte, co nyní dokážete a co ne. Vyrovnáte hladinu a všechno bude v harmonii. Budete vědět, kde radit a kde se ještě učit. Takto byste se nyní měli rozvíjet. Blíženci přece hravě zvládají dvě věci v jednom čase :)

 

 

Rada pro Panny - od novu k úplňku

 

Panny čeká tvrdý oříšek. Budou řešit svou víru, své poslání a také své okolí. Osud po nich bude chtít doslova vytlačit pravdu a nebude si k tomu brát "jemné nástroje". Pokud se díváte na ostatní lidi přes prsty a myslíte si, že jen Vaše víra/chování je správné, budete si muset uvědomit, že všichni lidé, které potkáváte, jsou Vaším odrazem, Vaší součástí, Vaším stínem. Nov na Vás bude doslovat tlačit, bude Vás vyslýchat. A to proto, abyste řekli pravdu. Zeptejte se sami sebe, co Vám vlastně vadí.

Neupínejte svou pozornost na temné stránky ostatních, naopak přijměte svou stinnou stránku, tu pochopte a o ní mluvte. To Vás posune dál.

 

Jakmile se do tohoto bodu dostanete, nebudete už muset poukazovat na něčí chyby, ale s pokorou budete mluvit o své víře, své povaze. Pochopíte, že každý má svou cestu k nebi a Vy svou cestou jít můžete (musíte), ale výlučně sama/sám.

 

 

Rada pro Váhy - od novu k úplňku

 

Váhy budou řešit partnerské vztahy. Pokud máte pocit, že nikdo vysněný pro Vás neexistuje nebo naopak, že jste ve vztahu pokročili velmi daleko a není dále kam jít, je to odrazem toho, že máte přehnané nároky a požadavky na partnerský vztah. Pozor, abyste nepřestaly hledat lásku, ale pouze povrchové (povrchní) věci, vlastnosti. V každém případě, pokud jste osamělé nebo Vám žádný vztah nevyhovuje, je potřeba, abyste si sami uvědomily, co to vlastně partnerský vztah je. Co je jeho podstatou, co je jeho ohněm? Cítíte to?

 

Najděte smysl svého vztahu (ať už stávajícího nebo budoucího) a otevřou se Vám nové cesty, nové možnosti. Nehledejte negativa, ale smysl a vnitřní pocity, které Vás hladí na duši. Jedině tak se dostanete o krok dál. 

Pokud to zvládnete a změníte svůj pohled, přinese Vám velké štěstí. Nejen v partnerství, ale i v manželství. <3

 

 

Rada pro Ryby - od novu k úplňku

 

Rybky, upnuly jste se k nějaké duchovní myšlence, která není Vaše. Někdo Vám ji našeptal a teď je na Vás, abyste našli svoje (pouze svoje) osobní odpovědi. V průběhu doby, která uplyne do úplňku, dostanou rybky znamení. To znamení nebudou muset ze začátku chápat. Ale snaha vyřešit hádanku je přivede k pravému duchovnímu poznání a myšlení. 

Bude velmi důležité, abyste začly důvěřovat vlastní intuici!

Hledejte v sobě pocity a obrazy, které Vám řeknou, co je správně. Jedině tak se posunete dál. Naučíte se tak důvěřovat vlastní intuici a spoléhat se na ni stejně tak, jako jste dosud věřili svému intelektu.

Teprve pak se dáte na cestu k mostu mezi nebem a zemí.

 

 

NAPIŠTE MI SVÉ ZNAMENÍ A JÁ NAPÍŠU RADY PŘÍMO VÁM.

A.