Nov ve Váhách

14.09.2016 09:41

V tento den je vhodné udělat si rituál na krásu, zkrášlení a vztahy. Různé druhy vztahů - jako na přátelství, lásku, spolupráci, vztahy s klienty, vztahy k nadřízeným, k rodině.. ke každému, kdo Vás napadne.

Pokud máte nějaké nepřátele, je vhodné si udělat rituál na to, aby se z nich stali přátelé. Měli bychom jim odpustit, ať dělají, co dělají. Článek o odpuštění najdete zde.

Pokud máte s někým špatnou komunikaci (s učitelem, nadřízeným, někým v práci, zákazníkem nebo pacientem), udělejte si rituálek právě na toto.

Je vhodné si dnes zajít ke kadeřnici, kosmetičce, dělat si pleťové masky, starat se o sebe a zkrášlovat se. Můžete si také zajít na masáž nebo na nějakou ozdravnou kúru.

Do jídla přidávejte skořici a svým návštěvám upečte jablečný štrůdl :)

Vyhýbejte se alkoholu a váha-vosti.

 

Kameny

Dnes si pořiďte Nefrit, Tyrkys nebo Živec.

Můžete je nosit s sebou, abyste zlepšili komunikaci mezi Vámi a ostatními lidmi. Pokud pracujete v nějaké sféře umění nebo prostě potřebujete něčí uznání, tento kámen u sebe noste, až budete chtít prosadit něco zajímavého nebo pro Vás výjimečného. 

Pro stabilitu nějakého projektu nebo vztahu, si pořiďte Záhnědu.

 

Svíce a svíčky

Dnes je vhodné pálit modro-zelené (tyrkysové) nebo sytě zelené (smaragdové) svíce. Pokud budete dělat rituál, který se týká Vaší kariéry, zapalte tyto svíce u vchodových dveří bytu nebo domu. Do své svíčky vyryjte svůj záměr, své přání a nechte ji dohořet, dokud neshoří úplně. Pokud nemůžete nechat svíčku bez dozoru nebo nemůže svítit tak dlouho, zapalujte ji každý den, dokud neshoří - nejlépe do dalšího úplňku.

 

Zdraví

Váhy ovlivňují ledviny, močový měchýř a s nimi spojené orgány, takže v tomto období pijte čistou vodu, vyhněte se smaženým a kořeněným jídlům, případně doplňujte stravu o brusinky, okurky a podobně. 

 

A na závěr přidávám video, podle kterého si můžete udělat rituál na to, abyste vyšli s obtížnými lidmi: