Nov ve Vodnáři

04.02.2019 11:22

Dnes (ne)budeme mít na obloze Nov ve znamení Vodnáře.

Měl by to být aktivní den pro nás všechny. Bude vhodné pracovat pečlivě od samého rána. Pracujte na svém "osvobození".

Přivolávejte svou nezávislost, změny, přitahujte vesmírnou lásku. Tento den bude jako stvořený pro plány nezávislosti na něčem. Na zaměstnavateli, na nějakých drogách, na nějakém systému nebo odpoutání se od něčeho. Mějte upřímná přání a plány toho, co chcete opravdu.

 

Den je také vhodný pro nastřádání znalostí, zapsání nových kurzů nebo jiný druh pokroku osobnosti.

Vzdělávejte se, stávejte se lepšími, buďte sami sebou. Nenechte sebou manipulovat a uvolněte napětí. Vraťte se k tomu, co Vás opravdu naplňuje.

 

Tento den je také dobrý pro plánování nějakých akcí. Pokud dnes někoho někam pozvete, vyjde to. Pozvěte přátele někam na výlet nebo společnou akci. Plánujte dovolenou, radujte se.

 

 

Kameny

 

Vhodné budou tyto kamínky, které patří k Vodnáři:

 

Sokolí oko - vhodné na plicní onemocnění

Obsidián - na infekce všeho druhu

Jaspis - dobrý na ženské nemoci

 

Kámen nezapomeňte před používáním očistit.

Stačí jej na dvě hodiny ponořit do osolené vody a tadá, už bude mít pouze Vaši energii.

 

 

Krása a zdraví

 

Na tento den si naplánujte vyčitění pokožky nebo si maskami a jinými přípravky čistěte obličej. Je také vhodná doba pro návštěvu kosmetiky. Dbejte také na zdraví svých očí, dutin, uší a nervové soustavy.

 

 

Svíčky a svíce

 

A nakonec má oblíbená rubrika - svíčky a svíce. Kupme si na tento rituálek fialovou svíci a do té si vyryjme svůj záměr. Záměr na nezávislost, záměr na nové plány a myšlenky. Tak, jak jsem to psala výše. Svíčku zapálíme ve východní části domu nebo bytu a necháme ji dohořet. Pokud nemáte čas nebo prostor, aby hořela dlouho, zapalujte ji každý den, dokud neshoří. Nejpozději však do následujícího úplňku.

 

Hodně štěstí a odvahy přeje Aneta