Úplněk v Beranu

14.09.2016 11:29

 

Rudé svíčky  

V jižní části domu nebo bytu si zapalte červenou svíci. Jako vždy si do ní můžete napsat přání, které se splní. Napsala bych ho dnes ale trošku odlišně. Na jednu polovinu svíce vyryjte překážku, která Vám brání v tom, aby bylo Vaše přání zrealizováno a na druhou část napište, co se stane, až se ta překážka ztratí. Tzn. na jedné straně bude překážka, na druhé výsledek přání bez překážky. Pokud máte trojúhelníkovou svíci (pyramidku), bylo by to vůbec nejlepší! Na první stranu vyryjte překážku, na další její vyřešení a na poslední výsledek úspěšné cesty.

Svíčku nechte dohořet až do konce.

 

Plameny a plamínky

 

Ještě dnes je poslední den, kdy můžete poděkovat létu, že tu bylo a poprosit ho, aby tu ještě chvíli zůstalo.  Udělejte si oheň, špekáčky, brambory nebo grilujte! Dívejte se do ohně a poproste sluníčko, aby tu s námi ještě bylo. Bude to krásné!

 

Další rituál s ohněm se Vám určitě bude líbit!

Na papírek si napište překážky nebo věci, kterých se chcete zbavit. Pořádně přemýšlejte, napište věci, které budou moudré. Napiš

te své slabé stránky nebo problémy. Všechno, čeho se chcete ve Vašem životě zbavit.

Až si budete jisti, že je papírek připravený, spalte ho do posledního kousíčku.

Hoďte jej do ohně a dívejte se, jak Vaše problémy hoří.

Pokud nemáte možnost dělat si venku oheň, najděte si doma nějakou nádobu (nejlíp železnou) a v té papírek nechte shořet. Nezapomeňte, že nesmí zbýt ani kousíček. Popel pak rozptylte venku na zem nebo jej alespoň vyhoďte z okna.

Bude to zábava! :)

 

Dekorace

 

Pro dnešní den si můžete přetvořit byt dřevěnými doplňky. Do jižní nebo jihovýchodní části si pořiďte nebo přestěhujte dřevěný nábytek, jakoukoli květinu nebo okrasný stromek (může platit i na zahradě). Můžete si tam dát také dřevěný rám nebo jakoukoliv věc, která má na sobě motiv nebo obrázek stromů, bylin, trávy, bambusu.

Pokud nemáte ani to, zkuste najít nějakou věc ve tvaru trojúhelníku. A protože je dnes krásně, nasbírejte si šišky, kaštany nebo žaludy a dejte si je na jižní část do misky. Uvidíte, jak krásně vyniknou.

 

Bylinky a pochutinky

 

Dnes papejte ořechy - přivedou Vám penízky. Kešu ořechy, vlašské ořechy, jakékoliv ořechy!

Můžete vařit se skořicí, ta je na lásku, penízky, telepatii, úspěchy a duchovno.

Pijte žen šen, pivoňkové čaje, hořké čaje!

 

Bylinky vhodné pro léčbu nemocí:

 

ASTMA, nachlazení či bronchitida: Káva, česnek, rozmarýn, hořký čaj

BOLESTI ZAD: Paprikové koření, heřmánek, skořice, zázvor, rozmarýn

MOZKOVÁ MRTVIČKA: Vojtěška, zázvor, hloh

STRES: chmel, lípa, heřmánek, kozlík, mučenka

 

Ať Vám slouží!

Mějte se krásně!!!