Úplněk v Blížencích aneb Vánoce přicházejí

04.12.2014 15:46

6.12. proběhne úplněk v Blížencích.

Udělejme pro sebe velkou věc. Tedy malou - v tento den se ozveme všem, na které jsme zapomněli nebo se kterými nemáme nejlepší vztahy. Co říkáte? Urovnejme staré rány a začněme s novou sílou.. Se sílou, které se říká Láska. Nečekejte od druhých nic, jen jim pošlete lásku. Pošlete jim smsku, email, zavolejte, navštivte je.. Dejte jim najevo, že jste tu pro ně a že se Vám mohou ozvat.

Uděláte tak velký krok a zkrásníte tím Vánoční čas.

 

 

Vhodné kameny pro koupi a nabíjení na svitu měsíce:

Aventurin, Achát, Kazivec

 

Svíce a svíčky:

Ve východní části Vašeho domu nebo bytu si zapalte oranžovou svíčku. Představujte si, jak máte dostatek všeho. Jak kvetete, jak Váš byt nebo dům kvete, jak Váš vztah vzkvétá a jak se rozvíjíte. V tento den dávejte lásku nejen ostatním, ale také sobě. Udělejte si koupel, namažte se krémy, udělejte si masku, hýčkejte se. Buďte na sebe hodní a říkejte si, jak se máte rádi. Moc Vám to pomůže.

 

Rady pro jednotlivá znamení:

 

 

Rada pro Ryby od úplňku k novu

 

Nevyjadřuj se, mlč. Nauč se mlčet o tajemstvích jiných. To, co bys řekl/a by stejně nevyznělo tak, jak bys chtěl/a.

Ponoř se do své duše, bádej a vykládej si se sebou. Ale druhým zatím nic neříkej. Nemělo by to smysl. Užij si svátky klidu a pohody a do Nového roku propluj v tichosti.

 

 

Rada pro Panny od úplňku k novu

 

Panny by měly dělat všechno s rozumem, s moudrostí a racionalitou. Všechny jejich skutky budou mít nějaké reakce, možná i více, a tak si je promyslete, abyste zvolili tu nejlepší variantu. Pokud jste však ale dosud jednaly pouze hlavou, můžete si dovolit i jednání pouze na základě pocitů. Nasměrujte si život správným směrem tak, abyste s radostí a vlastním dobrým pocitem vykročili správně jak do Vánočních svátků, tak do Nového roku.

 

 

Rada pro Raky od úplňku k novu

 

Raci by oproti Rybám měli mluvit. Měli by propojit svoje city s verbální formou.

Pokud už dlouho chodíte kolem horké kaše a zapíráte nebo potlačujete nějaké téma, řekněte o něm někomu. Příteli, rodině, komukoliv. Pokud nikoho nemáte, zajděte za terapeutem. Vhodná by byla také zpověď.

Pokud však naopak jen láteříte a říkáte něco, aniž byste to tak cítili, pak si uvědomte, že slova se stávají Vaší budoucností.

Tak či onak jde o extrém. Musíte spojit city a mysl (potažmo verbální projev). Jedno bez druhého vytváří nemoc.

Zamyslete se nad tím velice hluboce.

 

 

 

Pokud budete chtít radu pro svoje znamení, napište mi na atena.gregorova@gmail.com vzkaz, pro jaké znamení chcete nechat radu napsat. Krásné Vánoce!