Úplněk v Panně

24.02.2015 15:08

 

Úplněk ve znamení Panny proběhne 5.3.2015. Úplněk nám přinese, pokud budeme chtít, zbavení se nedobrých věcí, nový začátek, novou činnost nebo nové dítě.

 

Rozloučení se zimou, meditace

 

Jestli už se chcete (tak jako já) se zimou rozloučit, zameditujme si o tom právě v tento den. Nejdříve si napusťte vanu, zapalte si v koupelně jen svíce, zhasněte a asi dvacet minut ve vodě ležte a představujte si, jak z Vás všechny starosti a nepříjemné věci jdou pryč a rozpouštějí se ve vodě. Až z vany budete chtít odejít, nevypouštějte ji, jen z ní vylezte a dosucha se utřete. Pak rozsviťte světlo a pozorujte, jak s vodou odtéká všechno špatné, čeho jste se zbavili.

 

Když se Vám v meditaci bude chtít pokračovat, můžete. Posaďte se do sedu tak, aby chodidla i dlaně byly spojeny. Zavřete oči a vypněte všechno, co Vás bude v hlavě napadat. Vypněte to tak, abyste měli úplné prázdno. Jakmile zase do hlavy něco skočí, nechte to úplně zmizet. Až budete v naprostém klidu, představujte si, jak zima mizí. Poděkujte jí a začněte si představovat, jak raší nová tráva a nové květinky. Pokud máte vytyčený nějaký nový cíl, představujte si, jak se Vám začíná dařit, jak už ho děláte a jste spokojeni.

S touto meditací můžete vydržet jak dlouhou dobu chcete, přinese Vám radost a štěstí.

Pokud pak budete mít více energie a budete ji chtít vybít, tak si zaskákejte dokola místnosti nebo si zabubnujte na cokoliv, co Vám přijde pod ruce. Budete šťastní a radostní!

:))

 

Svíčky a svíce, ochrana osoby

 

V severní místnosti nebo v severní části bytu či domu zapalte modré a stříbrné svíce. Můžete přidat i žluté se zelenými - to nechám na Vašich pocitech. Do svíce vyryjte symbol země, který je vedle tohoto textu. Pokud chcete ochránit nějakou osobu, vryjte doprostřed trojúhelníku její jméno.

 

 

 

Sazenice a byliny

 

Úplněk v panně je velmi dobrý na nové začátky, novou práci, nové vzdělání i lásky. Jako symbol nových začátků si můžete zasadit nová semínka rostlin nebo květin. Uvidíte, jak se jim povede dobře.

Jestliže máte nový projekt, promyslete ho a pusťte se do něj. Můžete začít všechna nová zrození - zrození projektů, činností, vzdělání až po početí dětí.

 

Vaříte-li rádi, používejte petržel na ochranu a očistu, majoránku, muškátový oříšek nebo tymián.

Můžete také péct s pomerančovou kúrou, nebo ji sušit. Na dobré spaní, štěstí, lásku a ochranu, přivoňte k levanduli nebo si pořiďte levandulový polštářek, na kterém se Vám bude pěkně spát.

 

Pokud jste něco nestihli dokončit, udělejte to v den, kdy je úplněk v Panně.

Vyplatí se to!