Úplněk ve Lvu

21.01.2019 20:45

21:1. proběhne úplněk ve znamení Lva.

Měli bychom si uvědomit, do jaké společnosti lidí patříme a případně do jaké bychom chtěli patřit. Pokud jsme v nevhodné společnosti, není divu, že se nám nedaří to, co bychom chtěli. Tento den bude vhodný pro rituál k rozloučení se starými nevhodnými přáteli. Také s nevhodnými zvyky, prostředím, společností. Co bychom si měli přát, je společenský úspěch. Pokud se chcete dostat někam jinam, bylo by dobré vyrýt si do svíčky přání na úspěch v nové společnosti.

Pokud jste zanevřeli na svůj projekt nebo vytyčený cíl, pak by měla proběhnout jeho obnova. Začněte dělat znovu to, k čemu jste se odhodlali před nějakou dobou. Ať už je to spoustu let nebo včera, začněte.

Tento den bude ve znamení změn. Měli byste se na ně naprogramovat. Říct si, co hodit za hlavu a za čím naopak jít. Jakoukoliv změnu v tento den uděláte, v budoucnu se projeví. Nebojte se ničeho.

Kdo zasel semínka dobra a pozitivna, měl by se zařídit tak, aby sklízel její plody.

Rozhodně se vyhněte alkoholu a jiným látkám, které nás ovlivňují.

Vztahy se budou řešit zejména milenecké. Pokud máte ve vztahu nějaké chladnější období, pak je dnešek vhodným dnem pro jeho oživení nebo nažhavení. Nebojte se projevovat svou náklonnost, lásku a city obecně, stejně jako fyzické touhy. Kdo chce počít miminko, myslím, že úplněk ve lvu je jeden z nejsilnějších.

Harmonizujte si srdeční čakru. Všechno, co se dnes bude týkat srdce, přijímejte pokojně a věnujte se svému zdraví.

Na vyvrtnutí kloubů si udělejte čaj nebo výluh (jako obklad) ze směsi bylin: Kaštan, třezalka, vilín.

Je vhodné pít pivoňkový čaj na ochranu, odstranění a úspěch.

Je vhodné stavět základy domu nebo bytu - začít. 

Na jihu zapalte červenou nebo oranžovou svíci, do které vyryjete své přání.