Úplněk ve Střelci

21.05.2015 14:39

2.6.2015 proběhne úplněk ve znamení Střelce.

V tento den bychom se měli rozloučit s negacemi, negativním myšlením a komunikací.

Měli bychom se naučit pozitivně komunikovat. Umíte to? Víte vlastně, co to znamená? Vypustit všechny negativní věty, které člověk za den vyřkne. A že jich je! Den je také vhodný pro rituály na rozšíření znalostí. Pokud se potřebujete učit, je dobré se dnes opravdu učit až do večera. Mezi 17. a 18. hodinou se učte nejvíce. Můžete si udělat rituálek také na cestování. Rozhodněte se, kam byste chtěli cestovat a napište si svůj záměr s co nejvíce detaily na papír.

 

Svíce a svíčky

Kupte si modro-zelenou svíci a do ní vyryjte své přání. Poté ji zapalte na jižní straně domu nebo bytu a nechte ji úplně dohořet. Pokud můžete, zapalte ji hned ráno. Dnešní den by měl být aktivní. Pokud ji nemůžete nechat bez dohledu a musíte ji zhasnout, nevadí. Zapalujte ji každý den, dokud neshoří. Nejlépe však do následujícího novu.

 

Zdraví

Střelec ovlivňuje kyčle, boky, stehna, játra a žíly. Pokud máte v této oblasti problém, dnes ji obzvlášť léčete. Je dobré pít kopřivový čaj.

Na večer pijte šalvěj. 

Po celý den jezte zeleninu a mléčné výrobky bohaté na vápník. Pozor však na přejídání nebo nezdravou stravu. Když je měsíc ve znamení střelce, tělo velmi lehce nabírá na kilech.

 

Ať se Vám daří,

A.