Večerní rozjímání

22.05.2012 20:53

Nedávno jsem měla svátek, a tak jsem dnes zpětně od své kamarádky dostala dárek. Knížku pro děti, o které by zřejmě málokdo vůbec zapřemýšlel (dětské knížky se přece většinou kupují pro děti - už podle názvu). Je o nejlepších kamarádkách, změnách v životě, které je potkávají, ale ony spolu zůstanou navždy, ať jsou ty změny jakékoliv.

Ke knížce byly také dva řetízky. Určitě si je všichni hned vybavíte, když Vám řeknu, že na jednom řetízku je jedna půlka srdce a na druhém druhá. Když obě půlky spojíte, ukáže se nápis "Kamarádky".

Moc se mi to líbilo a knížku jsem přečetla hned po cestě domů v tramvaji.

Celkově jsem moc ráda, že jsem s ní dnes mohla strávit večer v čajovně - pomalu obě asi cítíme, jak přichází změny. Nevím, čím to  je, ale začínám mít čím dál větší radost z věcí, na které bych dřív ani nepomyslela. Mám daleko lepší pocit, když jsem s ní osamotě v čajovně a domů jedu s čistou hlavou, než jako dřív.. člověk se vyvíjí a letos je na to nejkrásnější období. 

 

Tímto přeji všem, aby se nad maličkostmi radovali tak, jako já dnes. Aby měli sílu ke změně sebe samotných i jiných a šli vždy za svým cílem. Máte na to! Pokud máte snahu, neexistují žádné mantinely, všechno, co si přejete se může splnit.

 

Děkuji moc mé nejlepší kamarádce a všem, kdo přišly na moje stránky a přečetli si, co mám na srdci.

 

Hezký po-novový večer,

Anyzeta.