Pár vět o mně a nejen o mně.

 

Narodila jsem se v Brně ve znamení ryb a letos je mi 28 let.

Jako každá ryba má své rysy, také je mám. Snažím se, aby mi zbyly jen ty dobré, ačkoliv chci napořád zůstat sama sebou.

Miluji život a miluji změny, i když se říká, že ryby je rády nemají.

S tarotem jsem se setkala poprvé na hradě Sovinci, který mě hodně ovlivnil, a to i v těchto směrech. Tarotovým kartám se věnuji už desátým rokem. Postupem času jsem se začala zajímat o další obory. Některé mi zůstaly, některé odešly. Nejvíc se zajímám o numerologii. Ráda bych vždycky stihla všechno, ale nejde to naráz.

Ezoterice bych se ráda věnovala celý svůj život a ráda bych také předala svoje poznatky svým dětem nebo blízkým, či komukoliv, kdo se třeba na chvíli objeví na společné cestě.

Každý si zaslouží mít takový život, jaký si přeje. Pokud si myslíte, že v životě nemáte, co potřebujete, napište mi. Bude mi potěšením a ctí, že mi důvěřujete a budu cítit radost, když Vám budu moct předat kousek štěstí, kterého si myslíme, že máme málo. Není to tak. Jen je někdy potřeba druhou osobu postrčit o krůček dále. Nebojte se změny života, všechny změny, které přicházejí, jsou pozitivní. 

 

I proto jsem se vydala na cestu světem ezoteriky, který, ačkoliv je plný tajemství, krás, neuvěřitelných zážitků, bytostí, energií a síly, lásky a souznění, není vymyšlený. Je to jedna velká krásná pohádka, kterou můžeme žít a prožívat každým dnem našeho života.

 

Život je to, co je na životě nejvzácnější. Chovejme se a prociťujme věci tak, jak nejlépe umíme. Dáme tím do vesmíru vědět, že jsme za náš život vděčni. Měňme věci k lepšímu, starejme se o ostatní a respektujme přírodu.

Sama se na tom snažím pracovat a jsem dojatá, když můžu říct, že snad jednou se zlepšíme my všichni a naše děti zachrání náš Svět, naši planetu.

Je zde tolik přírody a dušiček, které by si to zasloužily.. Buďme lepšími pro sebe i pro ně.